Velilerimizin Kaleminden

Velilerimizin kaleminden Sultan Fatih Koleji'ni dinleyelim.

Model.Title
Sultan Fatih Eğitim Kurumlarının pırıl pırıl bir gençliğin yetişmesinde büyük rolü vardır. Bu rolü hakkıyla yerine getirerek geleceğe aydın nesiller yetiştirme hususunda gösterdiği gayretlerden dolayı Sultan Fatih Eğitim Kurumlarına teşekkürlerimi sunarım.
 
Çocuğumuzun başarılı olması için, iyi bir üniversite, iyi bir kariyer sahibi olması için ama bunlardan daha da önemlisi kızımın değerler sahibi olması, değerler eğitimi alması için, bir vizyonu bir misyonu olması, yarın ailesine, ülkesine ve genel manada bütün insanlığa faydalı olması için Sultan Fatih Eğitim Kurumlarını tercih ettik.
 
Sultan Fatih Eğitim Kurumları geleceğin efendilerini yetiştiriyor. Burası çocuklarımızın sosyal, kültürel gelişimlerine büyük katkılar sağlayacak her türlü etkinliğin gerçekleştirildiği müstesna bir kurumdur.
 
Çocuklarımızı vatana, millete, ümmete hayırlı bir insan olarak yetişmesi ve vizyon sahibi bireyler olmaları için Sultan Fatih Eğitim Kurumlarını tercih ettik.
 
Bayrampaşa Belediye Başkanı Sayın Atila AYDINER çocuklarının eğitiminde Sultan Fatih Eğitim Kurumlarını tercih eden velilerimizden.
 
Kâğıthane Belediye Başkanı Sayın Fazlı Kılıç  çocuklarının eğitiminde Sultan Fatih Eğitim Kurumlarını tercih eden velilerimizden.
 
Fatih Kaymakamı Sayın Ahmet Ümit’de çocuklarının eğitiminde Sultan Fatih Eğitim Kurumlarını tercih eden velilerimizden.
 
17 Eylül Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Süleyman Özdemir’de çocuklarının eğitiminde Sultan Fatih Eğitim Kurumlarını tercih eden velilerimizden.