Öğretmen Görüşme Saatleri

ÖZEL SULTAN FATİH ORTAOKULU ÖĞRETMEN VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ

ADI SOYADI

GÖREVİ

GÖRÜŞME SAATİ VE GÜNÜ I

GÖRÜŞME SAATİ VE GÜNÜ II

ENVER İSTİF

MÜDÜR

HER GÜN/RANDEVU İLE

09.00-17.00

AHMET AKCAALAN

MÜDÜR YARDIMCISI

HER GÜN/RANDEVU İLE

09.00-17.00

MUSTAFA ORTAÇ

MÜDÜR YARDIMCISI

HER GÜN/RANDEVU İLE

09.00-17.00

İBRAHİM ÖZTÜRK

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

SALI 16.00-17.00

ÇARŞAMBA 11.30-12.30

MEHMET HANİFİ AK

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA 09.00-10.00

PAZARTESİ 10.30-11.30

AYŞE BÜŞRA ÖZCAN

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ 11.30-12.30

ÇARŞAMBA 12.10-13.10

KEVSER YILDIZ

MATEMATİK
ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA 15.00-16.00

PERŞEMBE 09.00-10.00

AYŞEGÜL KARAMOLLAOĞLU

MATEMATİK
ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA 09.00-10.00

SALI 12.50-13-50

MERVE İNAN

MATEMATİK
ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA 12.50-13.50

CUMA 12.50-13.50

GÜROL ÇETİNTÜRK

MATEMATİK
ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA 15.00-16.00

CUMA:15.00-16.00

KADİR ALATAŞ

BÖLÜM BAŞKANI

SALI 09.00-10.00

CUMA 09.00-10.00

ARZU AR

FEN BİLİMLERİ
ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ 12.50-13.50

ÇARŞAMBA 11.00-12.00

AYŞE EKİCİ

FEN BİLİMLERİ
ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ 16.00-17.00

PERŞEMBE 16.00-17.00

DİLEK GÜLEÇ

FEN BİLİMLERİ
ÖĞRETMENİ

SALI 09.30-10.30

PERŞEMBE 10.30-11.30

ÜMRAN ATAK

FEN BİLİMLERİ
ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ 10.40-11.40

ÇARŞAMBA 09.00-10.00

DERYA ŞİMŞEK

SOSYAL BİLGİLER
ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ 15.15-16.15

ÇARŞAMBA 13.30-14 30

HACER SEVİM

SOSYAL BİLGİLER
ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA 09.00-10.00

CUMA 13.00-14.00

MERVE BAYRAKTAR

DİN KÜLTÜRÜ VE
AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ

SALI 14.30-15.30

ÇARŞAMBA 14.30-15.30

BÜŞRA KOÇER

DİN KÜLTÜRÜ VE
AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA 12.20-13.20

CUMA 09.00-10.00

ENES SORMA

DİN KÜLTÜRÜ VE
AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ 9.30-10.30

PERŞEMBE 16.00-17.00

MUHAMMET BAYRAKTAR

KURANI KERİM
ÖĞRETMENİ

SALI 11.30-12.30

PERŞEMBE 10.40-11.40

MUHİTTİN ALİOĞLU

İNGİLİZCE BÖLÜM
BAŞKANI

ÇARŞAMBA 10.30-11.30

CUMA 14.00-15.00

DİDEM REYHAN ERSOY

İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ 10.30-11.30

PERŞEMBE 16.00-17.00

ECE SARIÇAYIR

İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ 13.00-14.00

PERŞEMBE 15.00-16.00

İSMAİL ERCAN

İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ 10.00-11.00

PERŞEMBE 11.30-12.30

R. SONER ÇELİK

İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ

PAZARTESİ 10.00-11.00

SALI 11.00'12.00

MUHAMMED FATİH TERZİ

ARAPÇA ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA 14.30-15.30

PERŞEMBE 09.00-10.00

ABDULLAH SAFA ASİLTÜRK

BİLİŞİM ÖĞRETMENİ

SALI 11.30-12.30

ÇARŞABA 9.00-10.00

MUSTAFA KURŞUN

BEDEN EĞİTİMİ
ÖĞRETMENİ

SALI 16.00-17.00

CUMA 16.00-17.00

AYSUN BİLİCİ

BEDEN EĞİTİMİ
ÖĞRETMENİ

SALI: 14.30-15.30

CUMA:13.00-13.40

ÖZDEMİR ELİBOL

MÜZİK ÖĞRETMENİ

ÇARŞAMBA 11.30-12.10

CUMA:10.40-11.20

ESRA ERŞAHİN

GÖRSEL SANATLAR
ÖĞRETMENİ

SALI 10.30-11.20

CUMA:11.30-12.10