Veli-Öğretmen Görüşme Saatleri

ÖZEL SULTAN FATİH KOLEJİ VE FEN LİSESİ

2019-2020 ÖĞRETİM YILI VELİ/ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ

                 Her öğretmen için veli/öğretmen görüşme gün ve saatlerini aşağıdaki çizelgede bulabilirsiniz.

Dönem boyunca öğretmenlerimiz ile görüşmelerin yapılacağı toplantı odası tabloda ayrıntılı bir şekilde gösterilmiştir.

Veliler istedikleri öğretmenin görüşme gün ve saatini tespit ederek okula gelip öğretmenle görüşeceklerdir. Velilerden ricamız zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için bu görüşmelere görüşme saatinin başında gelmeleridir.

İlk dönem Veli/Öğretmen görüşmeleri 23 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayıp 10 Ocak 2020 Pazartesi gününe kadar sürecektir. İkinci dönem görüşmeleri 03 Şubat 2020 Pazartesi başlayacak 12 Haziran Cuma 2020 gününe kadar sürecektir.

ÖĞRETMEN

DERS

GÖRÜŞME YERİ

GÖRÜŞME GÜNÜ

GÖRÜŞME SAATİ

 

Enver İSTİF

MÜDÜR

Müdür Odası

Her Gün/Randevu İle

09.00-17.00

Yahya Yıldız         

MÜDÜR YARDIMCISI

Müd.Yrd.Odası

Her Gün/Randevu İle

09.00-17.00

Mustafa Ortaç

MÜDÜR YARDIMCISI

Müd.Yrd.Odası

Her Gün/Randevu İle

09.00-17.00

Ahmet Yılmaz     

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

Veli Görüşme Odası

Perşembe

11.30-12.10

Gamze Özdin

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

Veli Görüşme Odası

Pazartesi

10.40-11.20

Sibel A.Yurdakök

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

Veli Görüşme Odası

Cuma

10.30-11.30

Ayşe Zavalsız       

FELSEFE GRUBU/SOSYAL-EDEBİYAT BLM. BAŞKANI

Veli Görüşme Odası

Çarşamba

10.40-11.20

Özgür Berber      

TARİH

Veli Görüşme Odası

Çarşamba

12.20-13.00

Derya ŞİMŞEK

TARİH

Veli Görüşme Odası

Çarşamba

13.40-14.20

Çiğdem Çelik       

COĞRAFYA

Veli Görüşme Odası

Perşembe

09.50-11.20

Namık Yalçın Kaya

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BLG.

Veli Görüşme Odası

Pazartesi

10.40-11.20

Hatice Dalyan

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BLG.

Veli Görüşme Odası

Pazartesi

12.20-13.00

Züleyha Çınar     

FİZİK/ SAYISAL BAŞKANI

Veli Görüşme Odası

Çarşamba

09.50-11.20

Dilek Güleç

FİZİK

Veli Görüşme Odası

Perşembe

11.30-13.00

Emel Ören           

KİMYA

Veli Görüşme Odası

Cuma

14.30-15.30

Ümran Atak        

KİMYA

Veli Görüşme Odası

Salı

11.30-12.30

Ayşe Ekici             

BİYOLOJİ

Veli Görüşme Odası

Çarşamba

13.40-15.00

Onur Yıldırımer  

BİYOLOJİ

Veli Görüşme Odası

Cuma

13.40-15.00

Süleyman Karaman

MATEMATİK

Veli Görüşme Odası

Cuma

14.30-15.50

Hakan Akkaya     

MATEMATİK

Veli Görüşme Odası

Cuma

14.30-15.50

Remziye Vatansever

MATEMATİK

Veli Görüşme Odası

Pazartesi

10.40-12.10

Oya Acungil         

MATEMATİK

Veli Görüşme Odası

Pazartesi

15.00-16.00

Asıma Yalçın        

İNGİLİZCE

Veli Görüşme Odası

Cuma

11.15-12.00

Erkan Topaloğlu  

İNGİLİZCE

Veli Görüşme Odası

Pazartesi

09.40-10.30

Soner Çelik

İNGİLİZCE

Veli Görüşme Odası

Pazartesi

10.40-12.00

M. Fatih Terzi

ARAPÇA

Veli Görüşme Odası

Salı

15.20-16.00

Mustafa Kurşun

BEDEN EĞİTİMİ

Veli Görüşme Odası

Perşembe

10.00-12.30

Funda Savaş        

BEDEN EĞİTİMİ

Veli Görüşme Odası

Salı

13.40-14.20

Metehan Gülsefa

MÜZİK

Veli Görüşme Odası

Salı

10.40-11.30

F. Hasan Tuncer 

BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM

Bilgisayar Lab.

Perşembe

14.30-15.00

A.Sefa Asiltürk

BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM

Bilgisayar Lab.

Salı

11.30-12.10

Talip Tepe           

REHBER ÖĞRETMEN/ BLM. BŞK.

Rehberlik Odası

Her Gün/Randevu İle

09.30-15.30

Ebru Talibe Görünmek

REHBER ÖĞRETMEN

Rehberlik Odası

Her Gün/Randevu İle

09.30-15.30